İndir Bridgezz: Bridge Builder Mod APK 4.4.0

Mod Özellikleri:
Ödül almak için reklam izlemenize gerek yok

İndir Mod APK (365.83 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir Bridgezz: Bridge Builder?

Bridgezz: Bridge Builder, simülatör tipi oyunlarda mühendislik becerilerinizi, sezgilerinizi ve zekanızı test edebileceğiniz bir oyundur. Mümkün olan en düşük maliyetle bir köprü inşa etme konusunda inovasyona sahip, ancak köprünün büyük yüklere sahip araçlar için kullanılabilmesi için büyük bir güce sahip bir köprü inşaatçısı olacaksınız.

Oyun, gerçekçi fizik kullanan bir köprü simülatörüdür. İnşa ettiğiniz yapının yanından büyük bir yük taşıyan bir araba veya kamyon geçtiğinde, köprünün esnediğini ve büküldüğünü göreceksiniz. Bu şekilde, başarısız olsanız bile, yapınızın zayıf noktalarını görebilir ve bunları düzeltmek için mantığınızı kullanabilirsiniz.

Şeklinde sağlanan kaynakları kullanın: Çelik, Ahşap ve Çelik Halat. Mantıksal düşünme becerilerinizi test edecek çeşitli karmaşıklıklarda köprüler tasarlayacaksınız.

Planlama aşamasında, oyun basit bir 2D arayüz sunar. Köprünüz için en iyi malzemeleri seçebilir ve yapabileceğiniz en güçlü yapıyı oluşturmak için noktaları birleştirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, 3D moduna geçin ve arabaların ve kamyonların köprünüzün üzerinden geçmesini izleyin. Hayatta kalabilecek mi? Yoksa muhteşem bir kaza mı izleyeceksiniz?

Bridgezz: Bridge Builder, çok güzel bir görünüme sahip, anlaşılması kolay bir simülasyon oynanışı sunar. Bir köprü inşa ederken, en etkili malzemeleri seçmeli ve yapıyı hareket eden arabaların ve kamyonların ağırlığına dayanabilecek şekilde tasarlamalısınız. Hedefine ulaşmasını sağlamak yeterince kolay değil. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve muhteşem ve mükemmel köprüler inşa etmeye başlayın! İster meydan okumayı çok ciddiye alın ve inşaat fikirlerinizle harika bir köprü yapımcısı olmaya çalışın, ister sadece garip ve şaşırtıcı bir şey yaratmak isteyin, bu oyun sizi koruyor!

Bridgezz: Bridge Builder'ın en önemli özelliklerinden biri eğlenceli bir köprü simülatörü oyunu olmasıdır. Heyecan verici oynanışı canlı ve sürükleyici grafiklerle güzel bir şekilde bütünleştirerek fevkalade heyecan verici bir deneyim yaratıyor. Oyun, mühendislik becerilerinizi test etmek için titizlikle tasarlanmıştır, stratejik planlama ve akıllı yürütme gerektirir - sonsuz entrika ve katılım vaat eden bir şey.


Oyun Özellikleri:
- Eğlenceli bir simülatör oyunu
- Daha fazla zorluk veya daha iyi oyun için değişen beceri seviyeleri
- Becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek bir ipucu sistemi.
- Köprü inşa ederken sıkılmamanız için harika, çeşitli ve ayrıntılı ortamlar.
- Çok iyi ve gerçekçi fizik
- Çok zorlu ve bağımlılık yapan 24 seviye
- Köprü yapımında hırsınızı artıracak mevcut Liderlik Tabloları ve Başarılar
- Zorlukları tamamlamanızı kolaylaştırmak için köprü üzerinde renk kodlu yük göstergeleri vardır.
- Kolay planlama için basit bir 2D arayüz ve inşa ettiğiniz köprülerin üzerinden geçen arabaları ve kamyonları izlemek için bir 3D modu kullanır.

İndir Bridgezz: Bridge Builder APK için Android

Bridgezz: Bridge Builder Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir Bridgezz: Bridge Builder V4.4.0 MOD

İndir Mod APK (365.83 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir Bridgezz: Bridge Builder dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla Bridgezz: Bridge Builder dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir Bridgezz: Bridge Builder V4.4.0 MOD

İndir Mod APK (365.83 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.