İndir ESPN Mod APK 6.43.0

Mod Özellikleri:
Reklamsız

İndir Mod APK (26.65 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir ESPN?

ESPN ağlarından binlerce canlı etkinliği ve şovu izleyin, ayrıca skorlar, talep üzerine haberler, önemli noktalar ve uzman analizleri alın. Canlı sporlar, özel orijinaller, seçkin makaleler, fantezi araçlar ve daha fazlası için ESPN + akış hizmetine abone olun.

ESPN'de izleyin:
• NFL (Pazartesi Gecesi Futbol) • NBA • MLB • Üniversite Sporları (futbol, ​​basketbol, ​​beyzbol, voleybol ve daha fazlası) • Golf (Ustalar) • Futbol (UEFA Euro ve MLS) • Tenis (Wimbledon, ABD Açık, Avustralya Açık ) • eSports • ESPN Şovları (SportsCenter, PTI, İlk Alma, Sportsnation, NBA: Atlama ve daha fazlası) •

ESPN + Aboneleri:
Özel HD canlı spor ve ESPN + Orijinalleri kablosuz olarak izleyin.

ESPN + 'ya kaydolun ve dünyanın en iyi liglerinden canlı sporlar ve premium makaleler ve fantezi araçları sunan canlı yayın hizmetine erişin. UFC, MLS, NHL, uluslararası futbol, ​​kolej sporları ve daha fazlasından canlı etkinlikler alın. Peyton Manning, Dana White, Kevin Durant, Alex Morgan ve daha fazlası dahil olmak üzere spor için en büyük isimlerden 30 kütüphane ve özel ESPN + Orijinal şovlarının 30'unun tadını çıkarın.

Önem verdiğiniz şeylerden önemli anlar ve puanlar. En sevdiğiniz spor veya takımın şu anda oynadığı haberlerden, ana sayfa sekmesi sizi kapsamaktadır. En sevdiğiniz takımlar ve ligler için skorlara ve skorlar sekmesinde günün en iyi oyunlarına hızlı erişim. Ayrıca, en sevdiğiniz ESPN Podcast'lerine abone olun veya ESPN Radyo'yu canlı olarak dinleyin.

ESPN, ESPN2, ESPN3, ESPNU, SECN ve daha fazlası ESPN Uygulamasında canlı olarak yayınlanabilmektedir. Canlı videoya erişim TV sağlayıcınız ve paketiniz ve bazı durumlarda İnternet servis sağlayıcınız tarafından belirlenir.

Belirli içeriklerle, özellikle de oynat yayınlar ile yapılan sözleşme sınırlamaları nedeniyle, canlı yayındaki programın çevrimiçi olan programla eşleşmediği zamanlar vardır. Belirli bir programla ilgili sorularınız varsa, lütfen web sitelerini ziyaret ederek doğrudan istasyonla iletişime geçin.

Kullanım Koşulları - https://disneytermsofuse.com/
Gizlilik Politikası - http://www.disneyprivacycenter.com
ESPN + Abone Sözleşmesi - https://es.pn/plus-terms

California Gizlilik Haklarınız - https://privacy.thewaltdisneycompany.com/en/current-privacy-policy/your-california-privacy-rights/
Bilgilerimi Satma - https://privacy.thewaltdisneycompany.com/en/dnsmi

Bu uygulamayı indirmeden önce, bazıları ilgi alanlarınıza hedeflenebilecek reklamlar içerdiğini lütfen unutmayın. Mobil cihaz ayarlarınızı kullanarak (örneğin, cihazınızın reklam tanımlayıcısını yeniden ayarlayarak ve / veya ilgi alanına dayalı reklamları devre dışı bırakarak) mobil uygulamalardaki hedefli reklamcılığı kontrol etmeyi seçebilirsiniz.

Lütfen dikkat: Bu uygulama, Nielsen TV Derecelendirmeleri gibi, pazar araştırmasına katkıda bulunmanızı sağlayacak Nielsen'ın tescilli ölçüm yazılımına sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen www.nielsen.com/digitalprivacy adresine bakın. Nielsen ölçümünü devre dışı bırakmak için uygulamadaki Ayarlar'ı da ziyaret edebilirsiniz.

İndir ESPN APK için Android

ESPN Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir ESPN V6.43.0 MOD

İndir Mod APK (26.65 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir ESPN dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla ESPN dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir ESPN V6.43.0 MOD

İndir Mod APK (26.65 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.