İndir Fishing Clash Mod APK 1.0.267

Mod Özellikleri:
Balıklar ayrılmamış, hile cihazı oyuna yerleştirilir
Balık HP'sini Azaltır Balık Sağlığı Değerini azaltır
Yüklenip yüklenirseniz, lütfen bilimsel olarak çevrimiçi gidin

İndir Mod APK (145.09 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir Fishing Clash?

Hiç beyninizde balık var mı, ama en sevdiğiniz balıkçılık noktalarına gidemez misiniz? Balık yakalamak bazı sıradan balıkçılık oyunlarında yeterince eğlenceli değildi? Balıkçılık Çatışması Play - Milyonlarca balıkçı tarafından seçilen ücretsiz gerçekçi bir balıkçılık simülasyon oyunu!

Balıkçılık çatışması çok oyunculu balıkçılık oyunlarının en iyi özelliklerini karıştırıyor: simülatör oyunlarının gerçekçiliği, spor oyunlarının rekabet gücü ve balıkçılık ve av uygulamalarının sosyal yönü. Her balıkçının başkalarıyla rekabet edebileceği sanal dünyada bir balıkçılık tahmin uygulaması gibi. Dünya çapında çeşitli balıkçılık noktaları sunan, ücretsiz balıkçılık oyunları arasında en gerçekçi çok oyunculu simülasyon oyunudur. BR> • Oyunun sağ alt köşesindeki döküm düğmesine dokunun. Kancanızda!

Balıkçılık çatışmasında sırada ne var? .
• Lure kartlarını kazanın ve yeni balıkçılık noktalarını seviye atlamak ve kilidini açmak için yükseltin! Biwa Gölü, Galapagos & Loch Ness - Bu çok oyunculu simülasyon oyununda, neredeyse her yerde bir balıkçılık ve derin denizden bas, sazan, alabalık, köpekbalığı ve hatta bazı canavar balıkları gibi birçok farklı balık bulabilirsiniz.
< br> Fish Smart
CCG gibi cazibe kartları toplayın ve daha büyük balık yakalamak için onları yükseltin! En büyük olanlar, rekabetçi çok oyunculu oyunlar, usta Angler ve Dünya Kupası turnuvaları kazanmanıza izin verir-bu, ne ücretsiz balıkçılık uygulamalarında ne de diğer çok oyunculu balıkçılık oyunlarında bulamayacağınız bir şey!

Gerçek zamanlı düeller Simülatör
Çok oyunculu oyunların heyecanını hissedin ve diğer balıkçılara karşı bir balıkçı düello oynayın. Bir balık ve beyin yakalamak için becerilere ihtiyacınız var ve düello kazanmak için strateji. Master Skills & Pvp oyun modunda her çok oyunculu balıkçılık savaşını kazanın. ve beceri jetonları. Balıkçılık denemesini geçin, öfkeli köpekbalıklarına meydan oku, bir yayın balığı avcısı olun veya birkaç farklı balıkçılık noktasında en büyük balığı yakalayan bir gezgin! Clash kalbinde bir simülatördür, ücretsiz balıkçılık uygulamalarında olduğu gibi sosyalleşmenin yollarını sağlar. Diğer balıkçılarla tanışın, farklı balıkçılık noktaları için cazibe kartları alışverişi ve çok oyunculu klan savaşlarında büyük ödüller için birlikte çalışın. . Yeni becerilerin kilidini açmak ve belirli balık türlerine, balık nadirliğine ve daha fazlasına bonus almak için beceri jetonlarını kullanın! Farklı PVP oyun modlarında yarışırken balıkçılık ustası ligine ilerleyin. tüm balıkçılık noktaları. Balıkçılık çatışmasındaki her balıkçılık, balıkçılık kancanızda görmeyi seveceğiniz güzel 3D manzaralar ve el yapımı balıklara sahiptir. Sonuçta gerçekçi bir simülatör.

Düzenli, güzel ve yeni içerik! Her hafta yakalayacak balık sıkıntısı olmadığı için! Balıkçılık çatışması mükemmel bir seçimdir. Dünya çapında onlarca balıkçılık yeri ve yüzlerce balık türü ile ücretsiz balıkçılık oyunları arasında en iyi deneyimlerden birini sunar. Başka bir ücretsiz simülatör aramayın. Şimdi indirin ve kupayı yakalayın, fener! Oyun!

İndir Fishing Clash APK için Android

Fishing Clash Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir Fishing Clash V1.0.267 MOD

İndir Mod APK (145.09 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir Fishing Clash dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla Fishing Clash dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir Fishing Clash V1.0.267 MOD

İndir Mod APK (145.09 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.