İndir TitanZ Games Mod APK 6.30

Mod Özellikleri:
Sınırsız para birimi

İndir Mod APK (71.68 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir TitanZ Games?

İnternet Kafe İş Simülasyonu Oyunu
Hiç bir internet kafe kurmak istediniz mi? IT Business Tycoon olmak için bir hayaliniz var mı? Bunu mümkün kılan bu internet kafe oyununu hemen edinin! İnsanları küresel pazarla temasa geçirmek için kendi internet kafe işletmenizi kurun ve çalıştırın. En zengin sahibi veya en güçlü iş adamı olmak için becerilerinizi test edin ve internet kafe işinizi geliştirin. Başarılı bir internet cafe sahibi olmak için, iş stratejinizi koyun, iş vizyonuna ve kararlılığa ihtiyacınız var. İnternet kafe oyunları simülatöründe, sadece başlangıcınızı başlatın, Ofisinizi en yeni oyun bilgisayarlarıyla yükseltin ve çok sayıda oyun veya uygulama yükleyin. Size yasadışı bir şekilde yüksek puan vermek için çalışanları işe alabilirsiniz.

İnternet Kafe-İş Oyunu
Bir startup olarak sıfırdan başlayın ve işinizi nasıl gerçekten karlı hale getireceğinizi öğrenin. Verimliliğinizi artırın, donanımı yükseltin. İnternet kafe oyunlarınızda her takım için rahat çalışma alanları yaratın. Bu İnternet kafe iş simülatörü oyunu size bir bilgisayardan başlayarak kendi oyun sanal internet kafenizi yaratma fırsatı veriyor, bir süre sonra oyuncuların yerleriyle dolu birkaç odanız olacak. O halde hazırlanın, kendi internet kafenizi yönetin ve bir tekel kurun!

internet kafe simülatör oyunları çevrimdışı
İnternet kafe iş maceranız burada başlıyor! Bir kapitalist, iş adamı veya kafe sahibi olarak para kazanmanın yolunu bulun. Doğru iş stratejilerini veya pazarlama stratejilerini takip edin ve dünyanın en genç milyarderi olun. İnternet kafe iş simülatörü oyununda başarıya giden adımları öğrenin ve iş sırlarını öğrenin. PC setlerini yükseltmeniz veya VR gözlükleri ve oyun konsolları olan diğer oyun odalarının kilidini açmanız gerekecek. Üç tür oyun yeri, PC odası, VR odası ve konsol odası yapın. Bilgisayar odalarında ziyaretçilerin modern oyunlar oynayabileceği sıradan oyun bilgisayarları ile bu çalışma alanını oluşturabilirsiniz. Konsol odalarında, bu çalışmayı en yeni oyun konsolları ile yükseltebilir veya konsol, stereo sistem, joystick kontrolörleri vb. Satın alabilirsiniz. VR odasında, oyunu kontrol etmek için VR gözlükleri ve dedektörleri ile birlikte PC'ler kuracaksınız. . En son teknoloji ile odalar kurarak, oyuncular için harika yerler yaratarak, giderek daha fazla kar elde edeceksiniz.

İnternet kafe iş simülatörü, karlı sonuçlarla bir işi büyütmek için iş stratejik kararlarının alınması gereken bir internet kafe iş simülasyon oyunudur. Zihninizi rahatlatın ve iş becerilerinizi geliştirin. Bu muhteşem internet kafe oyununu oynayın ve eğlenin!

İndir TitanZ Games APK için Android

TitanZ Games Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir TitanZ Games V6.30 MOD

İndir Mod APK (71.68 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir TitanZ Games dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla TitanZ Games dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir TitanZ Games V6.30 MOD

İndir Mod APK (71.68 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.