İndir Last Hope 3: Gun Shooting Game Mod APK 1.49

Mod Özellikleri:
Menü, sınırsız para/cephane/maks.

İndir Mod APK (249.96 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir Last Hope 3: Gun Shooting Game?

Silahını al; zombi savaşı keskin nişancı macerası burada! Bu destansı FPS silahlı atış oyununda zombi sürüsünü öldürün. Zombi istilasına uğramış dünyadaki savaşta hayatta kalmanıza yardımcı olacak çok çeşitli silahlar ve keskin nişancı tüfekleri ile.

Aksiyon dolu, kesintisiz bir zombi atış FPS oyununa hazır mısınız? Kolay kontroller ve hızlı aksiyonla. Kötü ölü zombileri avlamak ve savaşmak hiç bu kadar eğlenceli ve adrenalin dolu olmamıştı!

Last Hope 3, gerçekçi 3D grafiklere sahip çevrimdışı bir oyundur. Heyecan verici, yürek hoplatan eğlenceli bir hikaye kampanyasını deneyimleyin. Ölü hedefinize bir tetikçi gibi suikast düzenlemek için keskin nişancı tüfeğinizi kullanın ve en güçlü silahınızla tehlikeli boss savaşlarında hayatta kalın.

[Son Umut dünyası]
Bilgi ve ilerleme arayışında bilim adamları, keşfedilmemiş sınırların gizemlerini incelemek için keşif gezilerine çıkarak keşiflerin sınırlarını zorladılar. Bu süreçte yanlışlıkla zombi virüsünü yaratıp yayınladılar! Artık hayatta kalmak için ateş etmeniz gereken bir savaş dünyasında sıkışıp kaldınız!

Son Umut 3: Silah Atış Oyunu 3D'nin oyun özellikleri

[Size kabus yaşatacak hikaye kampanyası!]
Zombilere, gulyabanilere, mumyalara, ölümsüz askerlere, mutant köpeklere ve diğer canavar türlerine karşı hayatta kalmak için savaşın ve öldürün! Yolculuğunuz kıyamet gibi bir şehirde başlayacak ve keşfedilmemiş çöller, vahşi sınır karanlık korku ormanları, antik gizemli mezarlar ve yüksek teknolojik laboratuvarlar boyunca devam edecek.

[Keskin nişancı atıcı savaş oyunu]
En iyi keskin nişancı tetikçisi, canavar avcısı tetikçisi veya kötü şöhretli ölümcül suikastçı olun. Kendinizi efsanevi bir keskin nişancı tüfeğiyle silahlandırın ve uzak mesafelerden hedeflere suikast düzenleyin.

[Paralı tetikçi sözleşmeleri]
Enfekte olmuş zombi istilasını zamanında ortadan kaldırabilir misin? Ya da belki savaş alanındaki tüm kötü canavarları bulup vurabilirsiniz! Ekstra para kazanmak için bir silah tüccarının görevlerini kabul edin. Kendinize meydan okuyun ve daha da büyük ödüller kazanmak ve kazanmak için kabus görevlerini seçin.

[Savunma en iyi saldırı stratejisidir]
Birinci şahıs aksiyon dolu zombi sürüsünde hayatta kalın. Makineli tüfek, saldırı tüfeği, tabanca, modern silah, keskin nişancı tüfeği veya pompalı tüfekle sonsuz zombi dalgalarını öldürün.

Destansı boss dövüşleriyle 5 farklı kabus bölgesinde 150'den fazla hikaye görevinde aksiyon dolu macerayı deneyimleyin. Her zaman eklenen yeni içerikle!

Bu amansız savaşta insanlar ve zombiler arasındaki son sınır savaş alanıdır. Bu kıyamet sonrası dünyada hayatta kalanlar, yaşamla ölüm arasındaki tehlikeli sınırda geziniyor ve sürekli olarak zombi tehditlerine karşı tetikte oluyor.

Kimin en iyi ve en iyi nişancı olduğunu kanıtlamak için etkinliklerde diğer oyunculara meydan okumaya hazır olun!

Bu, insanlığı kurtarmak için sizin görev çağrınızdır. Aramıza katılın ve bu ücretsiz oynanabilen çevrimdışı savaş oyununda zombi kıyametine karşı savaşın! Yürüyen ölüler gelsin; silahlar dolu; tetiği çek ve öldürmek için ateş et!

Eğlence!

İndir Last Hope 3: Gun Shooting Game APK için Android

Last Hope 3: Gun Shooting Game Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir Last Hope 3: Gun Shooting Game V1.49 MOD

İndir Mod APK (249.96 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir Last Hope 3: Gun Shooting Game dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla Last Hope 3: Gun Shooting Game dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir Last Hope 3: Gun Shooting Game V1.49 MOD

İndir Mod APK (249.96 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.