İndir Dwarf Wrestling Mod APK 1.0.6

Mod Özellikleri:
Çok sayıda para birimini değiştirin.

İndir Mod APK (52.99 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir Dwarf Wrestling?

İlk kez dünyanın en ünlü güreş oyunu Çocuk Piledriver mani mücadele güreşçiler şimdi android oyun deposunda mevcuttur. Hazırlanın ve bu nihai dünya kraliyet güreş şampiyonasında gerçek çocuk süperstar güreşçisi mücadele maçına başlayın. Freestyle sokak dövüşü oyunu sevenler zevk ve daha ilginç bebekler güreş 3d oyun bulacaksınız. Bu dünyadaki tüm etiket takımı çocuklar şampiyonu güreşçileri yendi Piledriver güreş yarışması oyunu ve güreş mücadelesinin evrensel şampiyonu olun.

Bir çocuk güreşçisi olarak Güreşçinizi gerçek bir güreşçi olarak kanıtlayın. Nihai inanılmaz bebek güreşçilerinin savaşını kazanın. Kazanmak için iğneler, eklem kilitleri, yakın dövüşler, atışlar ve çöküşler gibi çeşitli devrimci numaralar kullanarak çocuklarla savaşın. Dünyadaki tüm etiket takımı şampiyonu güreşçilerini dövdükten sonra evrensel güreş şampiyonu olun. Rumble dövüşleri her zaman acımasız bir dövüşdü ve güreşçi yoğun bir dövüş yaparken kraliyet güreşlerinde bile ölüyor. Kraliyet güreşi gürlemesi Süperstarları devrim mani içine atlamak. Kraliyet güreş ringinde ölüm maçı zamanı geldi.


Modern kraliyet güreşi ile savaşan gerçek çocukların tadını çıkarın. Devrim güreşçisinin dövüş tekniklerini kullanan farklı çocukları deneyin ve gürlemeci dövüşlerde en iyisi olduğunu kanıtlayın. Royal Wrestling Rumble Superstars Devrimi Mania oyunu, bu aksiyon dövüş oyununda hayranlarına çoklu dövüş deneyimi sunuyor. Superstars güreşi mücadele mani ve gerçek delme ve tekme en gerçekçi dövüş simülasyon oyunu. Yüz vuruş vuruşlarıyla rakiplerinizi yenin ve efsane boksör gibi ringde hızlıca hareket edin ve hızlı sol, sağ ani vuruş vuruşlarınızla rakiplerinizi atlayın. Dünya güreş şampiyonları yıldızı bu bağımlılık güreş oyununda zorlu maceralar sunuyor. Kazanmak için iğneler, eklem kilitleri, yakın dövüşler, atışlar ve çöküşler gibi çeşitli devrimci numaralar kullanarak savaşın. Şehirdeki savaşta tekmeleme, ağır vuruşlar gibi benzersiz hamle yeteneklerinizi kullanın ve inanılmaz süper kahraman ring fighter oyununda büyük süper kahraman açılan dövüş tekniklerini kullanın.


Güreş Çocuklar Rumble Stars Fight Mania Oyun Özellikleri:
< br> -World Royal çocuklar Profesyonel Dövüş Maçlarında Güreşçiler

Universal Superstars Güreş Şampiyonu Turnuvası
- Çocuk oyuncu Güreşçi Tehlikeli Güreş Hareketleri ile Eğitildi
- Kraliyet Güreş Maçı En Tehlikeli Mücadele Yüzüğü
- Ultimate Tag Profesyonel Güreşçiler İle Takım Güreşi
- Devrim Güreşi Şampiyonasına Karşı Rumble Mücadele Yüzüğü
- Katılan Dünya Çapında Ağır Güreşçiler Katılıyor
- Farklı Dövüş Stillerine Sahip Farklı Güreş Rakipleri
- HQ 3D Animasyonlar ve Gerçekçi Kaliteli Ses

İndir Dwarf Wrestling APK için Android

Dwarf Wrestling Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir Dwarf Wrestling V1.0.6 MOD

İndir Mod APK (52.99 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir Dwarf Wrestling dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla Dwarf Wrestling dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir Dwarf Wrestling V1.0.6 MOD

İndir Mod APK (52.99 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.