İndir Wave Live Wallpapers Maker 3D Mod APK 6.7.15

Mod Özellikleri:
Kilitli değil

İndir Mod APK (199.8 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir Wave Live Wallpapers Maker 3D?

Zaten bu kişiselleştirme uygulamasının tadını çıkaran 10 milyondan fazla kişiye katılın! Çarpıcı, serin duvar kağıtları deneyimlemek ve topluluğun bir parçası olmak için atlayın.
Farklısınız! Cihazınız neden olmasın? Özel bir 3D duvar kağıdı gibi kişiliğinizi yansıtan ürünleri kullanmanın çok güzel olduğunu düşünüyoruz.
Fav'ınızı seçin '3D duvar kağıdı ve ruh halinizi artırdığını izleyin! Bir kurt duvar kağıdı, bir teknoloji duvar kağıdı, komik bir animasyon karakter olsun… adını siz koyun. Biz var! Kütüphanemiz, şu şekilde çeşitli zevkleri memnun etmek için çok çeşitli hareketli duvar kağıtları ve fotoğraflar içerir:
✅nature duvar kağıtları
✅animals duvar kağıtları
✅art duvar kağıtları Duvar kağıtları
✅cyberpunk duvar kağıtları
✅tech duvar kağıtları
✅fantasy duvar kağıtları
✅animated duvar kağıtları
ve çok daha fazla uygulama
Herhangi bir estetik bağımlı için bir sürü ücretsiz duvar kağıtımız var. Akıllı telefon arka planlarına eğlenceli bir bükülme. Ücretsiz kütüphanemiz, harika telefon görünümünüzü istediğiniz sıklıkta özelleştirmek için her zaman yeni havalı duvar kağıtları ile güncellenir. Ve yaratıcılığınız canlı duvar kağıdı üreticimizle delirebilir! Bakış noktasını ekranınıza değiştirir, böylece duvar kağıdınızın 2 katman derinliğinde hareket ettiğini görebilirsiniz
- Parallax 3D: Telefonunuzu hareket ettirirken ana öğenin etrafında 3D duvar kağıdı oluşturur,
- Live 3D Interactive: Onlara dokunduğunuzda tepki veren canlı duvar kağıtları
- Video Duvar Kağıdı: İnanılmaz video görüntülerine ve özel 3D efektlere dayalı hareketli duvar kağıtları
Tüm ücretsiz duvar kağıtları yüksek kaliteli ve yüksek çözünürlüklü (HD, Tam HD, 4K) Talepler. Her duvar kağıdı telefon çözünürlüğüne mükemmel şekilde uyacaktır. Bar
- Duvar kağıtlarının kilidini açın (reklamları izleyerek veya mağazamızda satın alarak ücretsiz olarak aldığınız mücevherlerle)
- İsteğe bağlı: Hareketli duvar kağıtlarını stil etmek için kaplama veya dokunmatik efekt ekleyin
- Canlı Duvar Kağıdı HD'yi uygulayın
- Tasarımlarınızı oluşturmak için stüdyo canlı duvar kağıdı üreticimi kullanın
- Stüdyomdaki tüm harika duvar kağıtlarınızı bulun duvar kağıtlarım
- Bir hesap oluşturmak isteğe bağlıdır, ancak Wave Live Wallpapers HD & 3D Duvar Kağıdı Maker Uygulaması (Telefonunuzu değiştirirseniz veya uygulamayı kaldırırsanız arka planlarınız kaydedilir)
Özel Ana Ekran ve Kilit Ekranı
Evi özelleştirmek için bir 3D duvar kağıdı veya video arka planı seçin Ekran ve kilit ekranı veya sadece ana ekran. Bazı üreticiler, kilit ekranını canlı bir duvar kağıdı ile özelleştirmenize izin vermez. Lütfen cihaz uyumluluğunuzu kontrol edin. Belki de gözetlemeleriniz için sevimli hareketli duvar kağıtları yaratırsınız. Ya da bunun için bir yeteneğiniz olduğunu keşfedin ve en iyi sanatçı olun:
- Kendi animasyonlu duvar kağıtlarınızı oluşturmak için canlı duvar kağıdı üreticisini kullanın: görüntü, parallax, 3D fotoğraf, boomerang, video, slayt gösterisi.
- Duvar kağıtlarınızı paylaşın Topluluğumuzla ve beğeni alın veya onları özel tutun. Bir uygulama çalışırken veya ekran kapalıyken video oluşturma duraklatılır. Ücretsiz duvar kağıdı uygulamamız herkes için. Premium reklamsız bir deneyimin tadını çıkarmak ve bizi desteklemek istiyorsanız, mağazamızdaki Gem Paketlerinden herhangi birini seçin. Bu nedenle, geri bildirim formu aracılığıyla herhangi bir düşünce kabul edilir.

İndir Wave Live Wallpapers Maker 3D APK için Android

Wave Live Wallpapers Maker 3D Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir Wave Live Wallpapers Maker 3D V6.7.15 MOD

İndir Mod APK (199.8 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir Wave Live Wallpapers Maker 3D dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla Wave Live Wallpapers Maker 3D dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir Wave Live Wallpapers Maker 3D V6.7.15 MOD

İndir Mod APK (199.8 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.