İndir MEGA Mod APK 8.22314522310371

Mod Özellikleri:
Premium Kilidi Açılmış

İndir Mod APK (197.53 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir MEGA?

MEGA, web tarayıcıları ve mobil cihazlar için özel uygulamalarla erişilen, kullanıcı tarafından kontrol edilen şifreli bulut depolama sağlar. Diğer bulut depolama sağlayıcılarından farklı olarak, verileriniz yalnızca istemci cihazlarınız tarafından şifrelenir ve şifresi çözülür ve asla bizim tarafımızdan çözülmez.

Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden dosya yükleyin, ardından herhangi bir yerden, herhangi bir cihazdan arayın, indirin, yayınlayın, görüntüleyin, paylaşın, yeniden adlandırın veya silin. Klasörleri kişilerinizle paylaşın ve güncellemelerini gerçek zamanlı olarak görün.

MEGA'nın güçlü ve güvenli uçtan uca şifrelemesi, parolanıza erişemeyeceğimiz veya parolanızı sıfırlayamayacağımız anlamına gelir. Parolayı hatırlamalı ve hesabınızın Kurtarma Anahtarını yedeklediğinizden emin olmalısınız. Parolanızı ve hesap Kurtarma Anahtarını kaybetmek, dosyalarınıza erişimin kaybolmasına neden olur.

Görüntülü ve sesli aramalar da dahil olmak üzere uçtan uca şifreli iletişim için toplam gizlilikle birlikte verilen MEGA Secure Chat'i kullanın. Sohbet geçmişi, birden fazla cihaz arasında otomatik olarak senkronize edilir ve ayrıca MEGA Cloud sürücüsüne ve sürücüden kolayca dosya ekleyebilirsiniz.

MEGA, tüm kayıtlı kullanıcılar için cömert bir 20 GB ücretsiz depolama alanı sunar. MEGA başarı programımız aracılığıyla 5 GB'lik artışlarla daha da fazla depolama alanı elde edebilirsiniz.

Daha fazla depolama alanına mı ihtiyacınız var? Çok daha fazla alan sunan uygun fiyatlı MEGA Pro abonelik planlarımıza göz atın:
Pro Lite: Aylık 4,99 Euro (4,99 ABD Doları) veya yıllık 49,99 Euro (49.99 ABD Doları) size 400 GB depolama alanı ve ayda 1 TB aktarım kotası sağlar.
Profesyonel I: Aylık 9,99 € (9,99 ABD Doları) veya yıllık 99,99 € (99,99 ABD Doları) size 2 TB depolama alanı ve ayda 2 TB aktarım kotası sağlar.
Pro II: Aylık 19,99 Euro (19,99 ABD Doları) veya yıllık 199,99 Euro (199.99 ABD Doları) size ayda 8 TB depolama alanı ve 8 TB aktarım kotası sağlar.
Pro III: Ayda 29,99 € (29,99 ABD$) veya yıllık 299,99 € (299,99 ABD$) size 16 TB depolama alanı ve ayda 16 TB aktarım kotası sağlar.

Tüm MEGA istemci tarafı uygulama kodları, şeffaflık için GitHub'da yayınlanır. Android mobil uygulamamızın kodu şu adreste bulunur: https://github.com/meganz/android

Abonelikler, seçilen ilk dönemle aynı fiyattan aynı süreye sahip ardışık dönemler için otomatik olarak yenilenir. Aboneliklerinizi yönetmek için cihazınızdaki Play Store simgesine dokunun, Google Kimliğinizle oturum açın (henüz yapmadıysanız), ardından MEGA uygulamasına dokunun.

MEGA'nın Hizmet Şartları: https://mega.io/terms
Gizlilik Politikası: https://mega.io/privacy

İndir MEGA APK için Android

MEGA Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir MEGA V8.22314522310371 MOD

İndir Mod APK (197.53 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir MEGA dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla MEGA dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir MEGA V8.22314522310371 MOD

İndir Mod APK (197.53 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.