İndir MyRadar Weather Radar Mod APK 8.50.0

Mod Özellikleri:
Kilitsiz Profesyonel

İndir Mod APK (63.92 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir MyRadar Weather Radar?

MyRadar, bulunduğunuz yerin çevresinde animasyonlu hava durumu radarı görüntüleyen, hızlı, kullanımı kolay, ancak güçlü bir hava durumu uygulamasıdır ve size hangi havanın geldiğini hızlı bir şekilde görmenizi sağlar. Uygulamayı başlatmanız yeterlidir ve konumunuz, iki saate kadar radar döngüsü uzunluklarıyla animasyonlu canlı radarla açılır. Bu temel işlev, hareket halindeyken hava durumunun hızlı bir görüntüsünü almanın en hızlı yolunu sağlar ve MyRadar'ı yıllar içinde bu kadar başarılı yapan da budur. Telefonunuzu kontrol edin ve gününüzü etkileyecek hava durumu hakkında anında bir değerlendirme alın.

Canlı radara ek olarak, MyRadar, haritanın üzerine yerleştirebileceğiniz, sürekli artan bir hava durumu ve çevre ile ilgili veri katmanları listesine sahiptir; animasyonlu rüzgarlar katmanımız, jet akımı seviyesinde hem yüzey rüzgarlarının hem de rüzgarların nefes kesici bir görsel temsilini gösterir; ön sınırlar katmanı, yüksek ve düşük basınçlı sistemlerin yanı sıra ön sınırların kendisini gösterir; depremler katmanı, sismik aktiviteyle ilgili en son raporları takip etmenin harika bir yoludur, şiddet ve zamana göre tamamen özelleştirilebilir; kasırga katmanımız, kullanıcıların dünyadaki en son tropik fırtına ve kasırga faaliyetlerinden haberdar olmalarını sağlar; havacılık katmanı AIRMET'leri, SIGMET'leri ve uçuşları izleme ve IFR uçuş planlarını ve yollarını görüntüleme yeteneği de dahil olmak üzere havacılıkla ilgili diğer verileri kaplar ve "orman yangınları" katmanı, kullanıcıların Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en son yangın faaliyetlerinden haberdar olmalarını sağlar.

Veri katmanlarına ek olarak, MyRadar, Tornado ve Şiddetli Hava uyarıları gibi Ulusal Hava Durumu Merkezi'nden gelen uyarılar da dahil olmak üzere hava ve çevre uyarıları gönderme yeteneğine sahiptir. MyRadar, Tropik Fırtına ve Kasırga etkinliğine dayalı uyarılar alma özelliğini içerir; Uygulamayı, tropik bir fırtına veya kasırga oluştuğunda veya yükseltildiğinde veya düşürüldüğünde size bir uyarı gönderecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

MyRadar'daki en kullanışlı özelliklerden biri, gelişmiş yağmur uyarıları sağlama yeteneğidir; hiper yerel yağışları tahmin etmek için patent bekleyen sürecimiz sektördeki en doğrudur. Uygulamayı sürekli kontrol etmek zorunda kalmak yerine, MyRadar, yağmurun bulunduğunuz yere ne zaman ulaşacağına dair bir saat öncesine kadar, yoğunluk ve süre ile ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere, dakikaya kadar bir uyarı gönderir. Bu uyarılar, hareket halindeyken ve her zaman hava durumunu kontrol etmek için zamanınız olmadığında hayat kurtarıcı olabilir - sistemlerimiz proaktif olarak işi sizin için yapacak ve yağmur yağmadan önce sizi bilgilendirecektir.

MyRadar'da temsil edilen tüm hava ve çevre verileri, şirket içinde geliştirilen özel haritalama sistemimizde görüntülenir. Bu haritalama sistemi, cihazınızın GPU'sunu kullanır, bu da onu inanılmaz derecede hızlı ve hızlı hale getirir. Hareket halindeyken hızlı hava durumu bilgileri aradığınızda, bu büyük bir fark yaratır. Harita, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyanın geri kalanında, gezegenin herhangi bir yerinde havanın nasıl olduğunu görmek için sorunsuz bir şekilde yakınlaştırmanıza ve kaydırmanıza olanak tanıyan standart sıkıştırma/yakınlaştırma özelliğine sahiptir.

Uygulamanın ücretsiz özelliklerine ek olarak, gerçek zamanlı kasırga takibi de dahil olmak üzere premium yükseltme mevcuttur - kasırga sezonunun başlangıcı için harika. Bu özellik, tropik fırtına/kasırga tahmin izleri için olasılık konisi de dahil olmak üzere ücretsiz sürümün üzerinde ve ötesinde ek veriler sağlar ve ayrıca Ulusal Kasırga Merkezi'nden ayrıntılı bir özet içerir. Premium yükseltme ayrıca, bireysel istasyonlardan daha fazla radar ayrıntısına izin veren profesyonel radar paketini de içerir. Kullanıcılar, ABD'deki bireysel radar istasyonlarını seçebilir, radar eğim açısını seçebilir ve ayrıca taban yansıtma ve rüzgar hızı dahil olmak üzere görüntülenen radar ürününü değiştirebilir - olası kasırga oluşumunun üstünde kalmak için deneyimli hava durumu meraklıları için harika.

MyRadar, WearOS cihazları için de mevcuttur - akıllı saatinizi deneyin!

Kötü hava koşullarına hazırlıksız yakalanmayın; MyRadar'ı bugün indirin ve deneyin!

İndir MyRadar Weather Radar APK için Android

MyRadar Weather Radar Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir MyRadar Weather Radar V8.50.0 MOD

İndir Mod APK (63.92 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir MyRadar Weather Radar dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla MyRadar Weather Radar dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir MyRadar Weather Radar V8.50.0 MOD

İndir Mod APK (63.92 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.