İndir Supermarket Village—Farm Town Mod APK 1.3.6

Mod Özellikleri:
Menü/sınırsız para

İndir Mod APK (156.2 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

Nedir Supermarket Village—Farm Town?

Yeni bir şehirde bir süpermarket açmaya hazır mısınız? Güzel, hoş bir köyde yönetici ol ve ev yapımı ürünler sat!

Meydan okumaya katılın ve yerlilere taze yiyecekler sunmak için kendi çiftliğinizi çalıştırın. İşinizi büyütürken hayalinizdeki şehri kurun ve çok çalışarak en ünlü komşu olun!

AÇIK YENİ PAZAR BÖLÜMLERİ:

Mahsulleri hasat edin ve hayvanları besleyin ve müşterileriniz için farklı ürünleri işlemek için yeterli hammadde üretin. Yeni fabrikalar kurarken, tarlalarınızı ve çiftliklerinizi genişletirken ve çevrimiçi siparişleri ele alırken süpermarketinizi geliştirin. Köyünüzün bir fırına, mandıra bölümüne, et bölümüne ve hatta bir ürün bölümüne ihtiyacı olacak! Rafları her türlü lezzetli ürünle doldurmak için kasiyer ve stokçu kiralayın!

KÖYÜNÜ İNŞA ET:

Kasabanızı yeni binalar ve tarım alanlarıyla genişletin! Fabrikalar açın, yeni ekin tarlaları yaratın, ahır, tavuk kümesi ve rafineri açın. Süpermarketinizi tedarik etmeyi unutmayın! Bir süt fabrikasının, ekmek fabrikasının, et fabrikasının ve içecek fabrikasının kilidini açın. Yerel markanızı yaratın ve köyünüzü haritaya koyun! Ödüller kazanmak için mini oyunlar oynayın, performansınızı artırmak için madenden cevher çıkarın, inanılmaz ödüller almak için etkinliklere katılın veya yeni komşular çekmek için tüm şehri yenileyin! Bu köyde pek çok aktivite var!

ÜRÜNLERİNİZİ AYRINTILI OLUN:

Buğday, mısır, domates, elma ve havuç gibi farklı türde tohumları ekin ve hasat edin. Çiftliğinizde inek, tavuk, tavuk ve domuz gibi hayvanlara özen gösterin. Süt, et ve yumurta toplayın ve talebe göre çok sayıda ürün üretin. Stratejinizi süpermarketinizin ihtiyaçlarına göre uyarlayın!

ÇEVRİMİÇİ SİPARİŞLERİ YÖNETİN:

Yeni teknolojilerden yararlanarak işinizi büyütün! Yakındaki müşterilerin talebini karşılayın ve alışveriş listelerini alın. Ne kadar çok müşteriniz olursa, köyünüz o kadar büyür! İşinizi büyütmek için altyapınızı kullanın ve en sevilen süpermarket yöneticisi olmak için karınızı yeniden yatırın.

Çiftçiliği ve haritanızı genişletmeyi seviyorsanız, Süpermarket Köyü'nün tadını çıkaracaksınız! Karlı sonuçlarla bir süpermarketi yönetmek için stratejik kararların alınması gereken sıradan, oynaması kolay bir oyundur. Mütevazı bir üretim bölümünden başlayarak durumunuzu iyileştirin ve tesislerinizde gözle görülür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi en samimi süpermarkete dönüştürün ve köyünüzü daha mutlu bir yer haline getirin!


Ana Özellikler:

- Her oyuncu için rahat ve stratejik oyun
- Daha detaylı yönetim sistemi
- Kilidi açılacak ve yükseltilecek düzinelerce nesne
- Çok sayıda karakter ve etkileşim
- Komik 3D grafikler ve harika animasyonlar
- Başarılı bir işletmeyi yönetin
- Minyatürde küçük bir yaşam dünyası

İndir Supermarket Village—Farm Town APK için Android

Supermarket Village—Farm Town Android için tamamen ücretsiz bir Eylem MOD APK. Bu APK'yı Sınırsız UC / Sağlık / Para modlu özellikleriyle keşfetmeye hazır mısınız? Modun çalışmaması veya cihazınıza uymaması durumunda lütfen mod özelliklerini dikkatlice okuyunuz.

İndir Supermarket Village—Farm Town V1.3.6 MOD

İndir Mod APK (156.2 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.

İndir Supermarket Village—Farm Town dFast aracılığıyla APK

dFast uygulamasıyla Supermarket Village—Farm Town dosyasını indirmenizi öneririz.

dFast indirilebilir dosyayı birden fazla parçaya böldü ve tohumlama yoluyla çoklu iş parçacığı kullanmak mod, apk, müzik, film ve video dosyalarını birçok kez daha hızlı indirmenize yardımcı olur.

- 2X Daha Yüksek Hız
- Sıralı indirmelerle akış dosyaları
- HTTPS ve mıknatıs bağlantıları
- İndirmelerde hız sınırı yok
- Tek Tıkla APK / BAPK ve XAPK Dosyalarını Yükleyin
- Limit yok

İndir Supermarket Village—Farm Town V1.3.6 MOD

İndir Mod APK (156.2 MB)
İndirme, dFast uygulamasıyla %200+'e kadar hızlandırılır.
İndirme hızınızı artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için torrent hızlandırıcı kullanıyoruz.